tagastusõigus

Tagastusõigus

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral ABC Kingale tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Esita tagastamise avaldus

  • Kaupade tagastamiseks täida ära koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud „Tagastamine“, märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused. Täidetud dokument edasta koos tagastatava kaubaga ABC Kinga kaupluse kassasse või kauba kättesaamiseks kasutatud SmartPOSTi sinise pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekoodi, mis paki kättesaamisel. Kui pakk on saabunud Itella SmartPOSTi valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis tuleb tagastus esmalt vormistada my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas valides tagastamiseks endale sobivaim pakiautomaat (kas sinine või valge).
    SmartPOSTI või ABC Kinga kullerteenuse kasutamisel tuleb uksekoodi saamiseks ja kauba tagastamiseks ühendust võtta ABC Kinga e-poega aadressil [email protected] Tagastamiseks kasuta arve tagaküljel olevat spetsiaalselt tagastussilti või taganemisavaldust, mille vormi leiad siit: taganemisavaldus
  • Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil. 

Tagasta kaubad ABC Kingale

ABC Kinga kaupluses saad tagastada kaubad kassasse:

  • Tallinnas Ülemiste Keskuses (Suur-Sõjamäe 4)
  • Viru Keskuses (Viru Väljak 4)
  • Rocca Al Mare Kaubanduskeskuses (Paldiski mnt 102)
  • Tartus Lõunakeskuses (Ringtee 75)
  • Tartu Kaubamajas (Riia 1)

SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted võid tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekood, mida paki kättesaamisel. 
SmartKULLERi teenuse kasutamisel võid tagastada kaubad kasutades SmartPOSTi pakiautomaati. 
Tagasi saadetud kaupade kättesaamise kohta saadab ABC King Sinu e-postiaadressile kinnituse.

ABC King tagastab ostusumma

Tagastatud kauba eest tagastab ABC King kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.
Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul. Tagastame sellistel juhtudel ostusumma koos postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.