Kõik Algab Kingast!

Enesekindlus, mood, stiil, riietus, trend, emotsioon, meeleolu, ABC - KÕIK ALGAB KINGAST ja kingašoping algab ABC Kingast!  

ABC King on juba veerandsada aastat pakkunud stiilseid ja kvaliteetseid jalatseid ning aksessuaare naistele, meestele ja lastele. Sind ootavad rohkem kui 40 armastatud moebrändi - Liu Jo, Inch2, Karl Lagerfeld, Ecco, Mexx, Steve Madden, Vagaond, Ecco, Geox, Clarks, DKNY, Tosca Blu, Nero Giardini, United Nude, Ralph Lauren, Camper, Gabor, Hispanitas, Lloyd, Rieker, Rylko, Il Mio, Bugatti, Bronx jpt. Kollektsioonide valiku alustaladeks on hoolikalt valitud kaubamärgid, parimad ja vastupidavad materjalid,
mugavus ja trendikus.

Kingagurmaanide lemmikmärgid ja tõeliselt suur jalatsivalik teevad ABC Kingast nr. 1 kingapoe Eestis. Ootame Sind kingašopingule ABC Kinga kauplustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus või telli kiirelt ja mugavalt kasvõi oma koduuksele.

#kõikalgabkingast


Alates 2008. aastast kuulub ABC Kinga kaubamärk ettevõtte AS TKM King kaudu Tallinna Kaubamaja Gruppi, mille omanduses on lisaks ABC Kingale ka kaubamärgid nagu Kaubamaja, Selver, SHU, I.L.U., KIA, Viking Motors ja Viking Security. Tallinna Kaubamaja Grupp AS tütarettevõtete eesmärgiks on olla Eesti kaubanduse lipulaev ja Balti regiooni üks edukamaid börsiettevõtteid. Grupi missiooniks on olla esimeseks valikuks klientidele, hinnatud tööandjaks töötajatele ja usaldusväärseks investeerimisobjektiks aktsionäridele.