püsikliendi eelised

Partnerkaardiga naudid ABC Kinga kauplustes püsikliendi eeliseid, saad ostudelt soodustust ning kogud ostupoonust:Partnerkaart

  • saad ostudelt alati 5% püsisoodustust*
  • kogud iga ostuga ostuboonust
  • saad sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval 10% sünnipäevasoodustust* 

ABC Kinga püsikliendieelised kehtivad Sulle Partnerkaardiga nii ABC Kinga kauplustes kohapeal kui ka uues ABC Kinga e-poes.

E-poes oste sooritades logi end alati sisse Partnerkaardi keskkonda - siis arvestatakse Sinu ostukorvilt maha püsikliendisoodustus ja kogud boonuspunkte, lisaks saad jälgida oma tellimuste staatust ja ostude ajalugu. ABC Kinga kauplustes kohapeal leiad igas kuus soodsa hinnaga Partnerkaardi eripakkumisi.

Lisaks ABC Kinga kauplustele toimib Partnerkaart kliendikaardina ka teistes Kaubamaja grupi kauplustes: Kaubamajas, Selveris, I.L.U., SHU ja L´Occitane poodides. Väärtust lisavad kaardile juurde sajad kaardiga liitunud  koostööpartnerid - Partnerkaardiga annavad soodustusi teatrid ja kontserdimajad, tuntud restoranid ja majutuskohad, mitmed reisifirmad, kütusetanklad ja paljud teised.

Partnerkaardi pakutavad võimalused on laiad. Vaid püsikliendikaardina toimiva Partnerkaardi saad soovi korral asendada deebetkaardi või krediitkaardi funktsioonides Partner Pangakaardiga. Oma ostude ajalugu saad jälgida või kontaktandmeid muuta mugavalt Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas. Igapäevaostude tegemise teevad lihtsamaks PartnerEkspressi iseteeninduskassad Kaubamaja Toidumaailmas ja SelveEkspressi kassad Selveris. Kõiki neid võimalusi saad kasutada just Partnerkaardiga.

Partnerprogrammi tingimustega ja Partnerkaardi teiste soodustusega saad tutvuda www.partnerkaart.ee

Oma kontaktandmeid saad muuta ja ostude ajalugu jälgid Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas.

 Partnerkaardi saad endale tellida siit

*Püsisoodustused ja sünnipäevasoodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, tubakatoodetele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teenustele või kaupadele.

PARTNER KUUKAART

Üheksa korda osta, üks kord maksa.


Kasuta nüüd oma Partnerkaarti Kuukaardina.

Partner Kuukaart on Partnerkaardi uus funktsioon, mis võimaldab Partnerkaardi ja Partner pangakaardi omanikel sooritada oste Kaubamajas ja Selveris ning ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L'Occitane kauplustes ning e-poodides. Jooksva kuu ostude eest tasud arvega järgmise kuu alguses - täpselt nii nagu oled harjunud tasuma elektri- või mobiiliarveid.

Partner Kuukaardi lepingu sõlmimine ja ostulimiidi taotlemine on Sulle tasuta ning sellel ei ole kuutasu ega intressi. Lepingu saad sõlmida nii Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas kui ka Selveri või Kaubamaja infoletis.

Soovime Sulle soodsaid oste Partnerkaardiga!t